Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Domov > Podpořte nás

Podpořte nás

Podpora pro Domov Vesalius

Můžete nás podpořit i Vy

Finančním darem

  • příspěvek převodem na náš bankovní účet 6131230399/0800 vedený u České spořitelny. Do zprávy pro příjemce prosím uveďte své jméno a příjmení a slovo DAR.
  • příspěvek v hotovosti na pokladně Domova Vesalius.

Na Váš dar Vám vystavíme Potvrzení o daru popř. Darovací smlouvu, která slouží k snížení základu daně. Pro možnost daňově uplatnit dar musí jít u Fyzické osoby minimálně o dar nebo o součet darů za rok převyšující částku 1000 Kč nebo částku vyšší než 2% základu daně (podle §15 odst. 5 ZDP) u Právnické osoby minim. 2000 Kč.  (podle § 20 odst. 8 ZDP).

Za Váš finanční dar můžeme zveřejnit Váš název, logo, jméno na našich webových stránkách mezi dárci, dále zveřejněním ve výroční zprávě. V případě daru na konkrétní akci budou účastníci informováni veřejným poděkováním nebo na propagačních materiálech akce.

Sponzorství

Propagace Vaší firmy na základě Smlouvy o reklamě, kdy může sponzor uplatnit celou částku do nákladové položky. Je to vlastně finanční podpora spojená s prezentací Vaší firmy.

 

Dobrovolnictví

Jste komunikativní, trpělivý/á a empatický/a, rádi byste využili své schopnosti, dovednosti a svůj volný čas k prospěchu druhých? Pak u nás můžete pomáhat při organizování volnočasových aktivit nebo jakékoliv jiné činnosti, která je potřebná. A jak na to? Můžete zkontaktovat naší aktivizační pracovnici na e-mailu aktivity@vesalius.cz popř. naše sociální pracovnice socialni@vesalius.cz Vysvětlí Vám práci dobrovolníka, provede našim Domovem a domluví se na další spolupráci.

 

Věcným darem

Budeme rádi nejenom za finanční podporu, ale i za věcné dary (kancelářské potřeby, vybavení kanceláří, čistící prostředky, drobné odměny do soutěží, občerstvení na akce apod.). Svůj záměr pomoci věcným darem prosím konzultujte nejdřív s naší aktivizační na e-mailu aktivity@vesalius.cz nebo na tel. 608 538 549. Ta s Vámi zkonzultuje potřebnost popř. předání daru.

 

Pokud se s námi chcete nejdříve sejít a probrat možnosti podpory, kontaktujte nás prosím ohledně finanční podpory a sponzorství na ekonom@vesalius.cz, ohledně dobrovolnictví na aktivity@vesalius.cz nebo socialni@vesalius.cz

Za jakoukoliv podporu děkujeme.

Vážíme si Vás, protože děláte svět lepší.